A tanárnő kérdezi a diákokat - Csabi. Te mért szereted Szandit? - Mert olyan szép! - Pistike. Te mért szereted Szandit? - Mert annyira jól énekel! - És te Móricka miért szereted Szandit? - Mert nyáron nem izzad benne a lábam!
Vicc.eu - hírlevél
Iratkozz fel te is, hogy megkapd minden héten a legjobb vicceket!